19
Sty-2016

Akcja Zima trwa

Aktualności   /  
zima1 (Kopiowanie)

Akcja Zima ruszyła już w połowie października, jednak dopiero teraz pojawiły się intensywne opady śniegu i utrzymujący się mróz. By uporać się z efektami zimowych warunków atmosferycznych, w ramach Akcji Zima podejmowane są wszelkie działania polegające na odśnieżaniu dróg i chodników w mieście. Prace związane z zimowym utrzymaniem wykonują dwie firmy: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania z Jaworzna i ZUKTZ „Jacek Wieczorek” z Bytomia. Jeśli chodzi o podział miasta na dwa rejony, właściwie nic się nie zmieniło od roku poprzedniego. Granica między obsługiwanymi przez poszczególne firmy częściami miasta przebiega ulicami:

Batorego, Szczakowską, Grunwaldzką, Jana Pawła II (Trasa Śródmiejska) i Krakowską.

Działania wykonawców natomiast NADZORUJE i SPRAWDZA Miejski Zarząd Dróg i Mostów. W związku z tym informujemy, iż wszelkie zgłoszenia od mieszkańców związane z zimowym utrzymaniem przyjmują wykonawcy, do których kontakt publikujemy poniżej.

Z racji tego, iż MZDiM nadzoruje jedynie, a nie wykonuje prace, chcąc, aby zgłoszenia do nas (telefoniczne, mailowe, czy poprzez profil społecznościowy na portalu Facebook) były efektywne, prosimy je wykonywać w godzinach pracy MZDiM, czyli w godzinach 7 – 15. Szybciej i sprawniej jest jednak interweniować BEZPOŚREDNIO u dyspozytorów poszczególnych wykonawców.

Tutaj znajdziecie Państwo szczegółowe informacje dotyczące Akcji Zima i podziału miasta na dwa rejony: http://www.mzdim.jaworzno.pl/akcja-zima/

Rejon 1:
MPO Sp. z o.o. z Jaworzna
tel. 667 632 632
tel. 32 617 72 68
dyspozytor_jaworzno@grupa-eneris.pl

Rejon 2:
ZUKTZ Jacek Wieczorek z Bytomia
tel. 501 269 163
azjaworzno@poczta.fm

    • Rejon nr 1 to dzielnice: Szczakowa, Pieczyska, Dobra, Ciężkowice, Wilkoszyn, Jeziorki,
      Cezarówka Górna, Koźmin, Cezarówka Dolna, Podwale, Gigant, ½ Centrum, ½ Bory, ½ Byczyna,

    • Rejon nr 2 to dzielnice: Długoszyn, Niedzieliska, Oś. Stałe, Łubowiec, Dąbrowa Narodowa,
      Oś. Awaryjne, Wysoki Brzeg, Podłęże, Stara Huta, Jeleń, ½ Centrum, ½ Bory, ½ Byczyna

.

0

 likes / 0 Komentarze
Poleć ten post:

Archiwum

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec