12
Lip-2017

CZAS NA GRUNTÓWKI 2017

Aktualności   /  
Sielec po1 (Kopiowanie)

Począwszy od roku 2013 MZDiM konsekwentnie realizuje program Czas na Gruntówki, w trakcie którego z mapy Jaworzna znikają kolejne gruntowe nawierzchnie ulic. Od początku trwania programu do roku 2016 udało się zmodernizować w sumie ponad 200 dróg gruntowych (ok. 80 km).

Także i na ten rok zaplanowany został szereg prac, mających na celu poprawienie jakości nawierzchni takich ulic. Asfaltowe nakładki powstają m. in. w Jeleniu, w Jeziorkach, a nawet na ostatnich gruntówkach w Centrum.

Zakres robót jest nieco mniejszy niż w latach poprzednich z uwagi na fakt, iż w mieście po prostu takich dróg jest coraz mniej.

Na ukończeniu są już prace m. in. na ul. Kunickiego i ul. Sielec w Jeleniu (od skrzyżowania z ul. Sulińskiego do wjazdu do posesji nr 10. ), a trwają na bocznym odgałęzieniu ul. Herbowej w Jeziorkach (stanowiącym dojazd do budynków 6E, 8, 10, 10A, 10C), bocznym odgałęzieniu ul. Obrońców Poczty Gdańskiej (na wysokości budynku 69A) w Śródmieściu i bocznym odgałęzieniu ul. Pawiej (stanowiącym połączenie z Obwodnicą Północną (budynki 18c,18d)), także w Śródmieściu. W następnej kolejności ekipa remontowa przeniesie się najprawdopodobniej na: boczne odgałęzienie ul. Starowiejskiej (na wysokości budynku nr 48.) na Dąbrowie Narodowej i na ul. Moździerzowców (na wysokości posesji nr 7 (od posesji nr 7 do posesji nr 15, Borowiec).

Herbowa w trakcie (Kopiowanie)

ul. Herbowa

OPG boczna2 (Kopiowanie)

ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Pawia boczna1 (Kopiowanie)

ul. Pawia

Sielec po1 (Kopiowanie)

ul. Sielec

1

 likes / 0 Komentarze
Poleć ten post: