10
lis-2020

KOMPLEKSOWE PRACE U ZBIEGU JELENIA I BYCZYNY

Aktualności   /  
Wiosny Ludów1

Już niewiele dzielni nas od całościowego efektu prac remontowych na drodze łączącej jedne z większych osiedli w Jaworznie – Byczynę i Jeleń.

MZDiM jest już na zaawansowanym etapie prac polegających na poprawie stanu technicznego nawierzchni jezdni ul. Wiosny Ludów, poprzez ułożenie nowej nawierzchni na odcinku leśnym – aż do ul. Abstorskich w Byczynie. Był to jeden z najbardziej zniszczonych na terenie Miasta odcinków nawierzchni jezdni i dzięki wykonaniu tych robót znacznie poprawi się komfort użytkowania infrastruktury drogowej w tej części Jaworzna. Prace te są także dopełnieniem szeregu innych zadań realizowanych u zbiegu Byczyny i Jelenia. Wcześniej (w 2018, 2019 roku) nowy asfalt pojawił się na odcinkach ul. Wiosny Ludów i ul. Abstorskich w ramach odtworzeń po pracach związanych z budową kanalizacji i wymianą wodociągu, realizowanych przez Wodociągi Jaworzno w Byczynie i Jeleniu.

Obecnie trwają jeszcze działania w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego nadzorowane przez MZDiM, polegające na wykonaniu odcinków chodników na ul. Abstorskich oraz na ul. Wiosny Ludów.

Wszystkie te prace składają się na całościowy efekt w postaci bezpiecznej i wygodnej infrastruktury drogowo – chodnikowej, służącej wszystkim użytkownikom.

Wiosny Ludów

Wiosny Ludów

0

 likes / 0 Komentarze
Poleć ten post:

Archiwum

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec