27
paź-2015

Na Wszystkich Świętych ułatwienia w Komunikacji Miejskiej

Aktualności   /  
SONY DSC

Nie tylko uruchomienie dodatkowych linii autobusowych, ale również darmowa komunikacja miejska 1 listopada – takie udogodnienia czekają na chcących w tym dniu skorzystać z autobusów komunikacji miejskiej.


Zgodnie z obowiązującą taryfą, wprowadzoną zarządzeniem podpisanym przez Prezydenta Miasta już w ubiegłym roku, w ciągu całego dnia 1 listopada nie jest konieczne kupowanie biletów autobusowych. Tego dnia, wszyscy, którzy jako środek lokomocji wybiorą miejskie autobusy, będą mogli skorzystać z nich bezpłatnie. Serdecznie więc zachęcamy mieszkańców chcących dostać się na cmentarze, do pozostawienia swoich samochodów iskorzystania z darmowych przejazdów komunikacją miejską. Pomoże to w choć minimalnym stopniu ograniczyć tłok na drogach i parkingach wokół cmentarzy i usprawni przemieszczanie się po mieście.

1 listopada lepszą obsługę związaną z dojazdem na cmentarze zapewnią dodatkowe linie autobusowe: 380, 381 oraz 382. Korekcie ulegną również rozkłady jazdy linii 307, 312, 314, 374. Modyfikacje polegają głównie na wprowadzeniu dodatkowych kursów, czy zwiększeniu obsługiwanych tego dnia przystanków.

Wszelkie szczegółowe informacje odnośnie zmian w rozkładach jazdy dostępne są na: http://www.pkm.jaworzno.pl/www/

1

 likes / 0 Komentarze
Poleć ten post: