17
Lip-2017

Nowa jakość informacji o Jaworznie

Aktualności   /  
17796445_683601998496151_7793112919256491822_n

Szanowni Państwo,

Początkiem tego roku – i następnie parokrotnie w ciągu kilku ostatnich miesięcy – zapowiadaliśmy i wprowadzaliśmy kolejne zmiany w funkcjonowaniu naszej jednostki.

Zgodnie z życzeniem Prezydenta Pawła Silberta rozszerzamy konsekwentnie zakres działalności MZDiM, kładąc wzmożony nacisk na zapewnienie utrzymania bieżącego nie tylko ciągów komunikacyjnych – ale także kolejnych przestrzeni publicznych w Jaworznie.

Zarządzamy Rynkiem oraz nowo powstającymi rynkami osiedlowymi. Przejęliśmy w administrowanie GEOsferę. Pojawiają się kolejne przedsięwzięcia, jak na przykład Park Nowych Mieszkańców na Chrząstówce.

Równocześnie nie zaniedbujemy jednak funkcji wynikających z roli Zarządcy Dróg. Konsekwentnie z mapy Jaworzna znikają – nieliczne już – drogi gruntowe. Prowadzimy także konsekwentnie „rewitalizacje” kolejnych osiedli i ulic. Jako Organizator Transportu Miejskiego współuczestniczymy w jego rozwoju.
Przed nami kolejne wyzwania wynikające z realizowanych przez Urząd Miasta inwestycji.

Wszystko to skłoniło Prezydenta Miasta oraz nas samych do podjęcia się kolejnego zadania.
Wymienione powyżej przedsięwzięcia – w znaczącym wszak zakresie związane właśnie ze statutową rolą MZDiM – wymagają informacji i promocji. Promocji wymagają także wszelkiego rodzaju „eventy” organizowane w zarządzanych przez nas przestrzeniach. Z pewnością promocja taka nie jest w pełni skuteczna, jeśli jest rozproszona po różnych profilach społecznościowych czy stronach internetowych.

Stąd właśnie nasze nowe przedsięwzięcie. Przejęliśmy bezkosztowo w administrowanie będący własnością Miasta adres www.jaworzno.pl oraz korzystając z mobilności naszych pracowników oraz współpracy z innymi instytucjami okołomiejskimi postanowiliśmy stworzyć portal informacyjny. Korzystając z „zacięcia medialnego” Pana Tomasza Toszy, zastępcy Dyrektora MZDiM – a teraz także redaktora naczelnego nowego portalu – oraz doświadczenia osób tworzących profil społecznościowy @jaworznoPL ruszamy zatem – bez tworzenia nowych struktur i zbędnych kosztów – z nową „odsłoną informacyjną”.

Zapraszamy Państwa do regularnego obserwowania zarówno nowego portalu jak i wspierającego go profilu społecznościowego. Wszystko co tworzymy – tworzymy z myślą o Państwu. Jeśli obserwowaliście Państwo informacje tworzone dotąd przez MZDiM to z pewnością zauważyliście, iż nie są one ani sztywne ani sztampowe – a w komentarzach nie stronią od tematów „trudnych”. Niech to będzie gwarancją także dla nowego portalu, iż nie będzie on urzędniczym i sztampowym „łomotem pseudomedialnym”.

Strona www: http://www.jaworzno.pl
Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/jaworznoPL/

Paweł Bednarek
Dyrektor MZDiM Jaworzno – „wydawcy” www.jaworzno.pl

0

 likes / 0 Komentarze
Poleć ten post: