18
Cze-2019

UTRZYMANIE OZNAKOWANIA PIONOWEGO I POZIOMEGO

Aktualności   /  
Oznakowanie poziome (1) (Kopiowanie)

MZDiM jest w trakcie uzupełniania oznakowania w różnych częściach Miasta. Prace związane są zarówno z odnawianiem i uzupełnianiem oznakowania poziomego, jak również oznakowania pionowego. Roboty są często realizowane nocą, z uwagi na mniejsze natężenie ruchu.

Początkiem czerwca wymalowane zostało oznakowanie poziome na skrzyżowaniach równorzędnych w Szczakowej na ulicach: Sosnowej, Piastowskiej, Kazimierza Wielkiego, Słowiańskiej i Ujejskiego, a także na Osiedlu Skałka.

W ubiegłym tygodniu MZDiM doznakował skrzyżowania ulic: Wandy i Żółkiewskiego, na którym dochodzi do częstych kolizji ze względu na nierespektowanie znaku STOP. W rejonie skrzyżowania pojawił się dodatkowy znak STOP, a także napis na jezdni, który mamy nadzieję zwróci uwagę kierowców, że zbliżają się do skrzyżowania i muszą się zatrzymać.

14 czerwca – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – zamontowany został znak informujący o zakazie wjazdu na Rynek pojazdom bez wydanego przez zarządcę Rynku zezwolenia. Wjazd na Rynek mają teraz osoby posiadające zezwolenie wydane przez MZDiM ( Mieszkańcy, dostawcy, przedsiębiorcy), rowerzyści, służby miejskie.

Tego dnia rozpoczęte zostały również prace polegające na odnawianiu oznakowania poziomego – m. in. na ul. Zielonej i ul. Grunwaldzkiej.

Centrum

Centrum

Skałka

Skałka

Skałka

Skałka

Rynek

Rynek

Rynek

Rynek

Szczakowa

Szczakowa

Szczakowa

Szczakowa

Wandy Żółkiewskiego

Wandy – Żółkiewskiego

Grunwaldzka

Grunwaldzka

Grunwaldzka

Grunwaldzka

0

 likes / 0 Komentarze
Poleć ten post: