28
Sie-2018

Wakacyjne prace remontowe MZDiM

Aktualności   /  
Skałka (2 of 3)

Koniec wakacji, to dla MZDiM nie tylko okres intensywnych prac, związanych z przygotowaniem infrastruktury drogowo – chodnikowej do nowego roku szkolnego, ale także czas, w którym realizowany jest szereg zadań remontowych w różnych częściach Miasta.

1. ŻÓŁKIEWSKIEGO

W lipcu ekipa remontowa zaczęła wymianę krawężników na ul. Żółkiewskiego, gdzie już niebawem pojawią się nowe nawierzchnie jezdni i chodników wraz z wjazdami do posesji. Obecnie trwają prace polegające na regulacji urządzeń wodno – kanalizacyjnych znajdujących się w jezdni.

Żółkiewskiego frez (1)

2. SKAŁKA

W sierpniu podobne prace rozpoczęły się na Osiedlu Skałka, gdzie wymienione zostaną nawierzchnie chodników i jezdni na wybranych odcinkach.

Skałka (2 of 3)

3. CZAS NA GRUNTÓWKI – ZALIPIE, PREGLERA

W ramach programu Czas na Grundótki udało się zrealizować duże zadanie, polegające na wymianie nawierzchni jezdni na części ul. Zalipie i Przepiórek.
Także w okresie wakacyjnym MZDiM wymianą nawierzchni na bocznym odgałęzieniu ul. Preglera zakończył tegoroczny program Czas na Gruntówki.

Zalipie gotowe (2 of 2)

4. OSIEDLE STAŁE

Mieszkańcy już teraz mogą się również cieszyć nowo wyremontowaną alejką w Parku Lotników na Osiedlu Stałym, gdzie wymienione zostały także ławki, kosze na śmieci, a już niedługo wymienione zostanie także oświetlenie.

OST ławki park (3 of 5) OST park alejki (3 of 5)

2

 likes / 0 Komentarze
Poleć ten post: