19
Cze-2019

WODNY PLAC ZABAW JUŻ OTWARTY

Aktualności   /  
Wodny Plac Zabaw (2)

W poniedziałek 17 czerwca Wodny Plac Zabaw na Plantach został uruchomiony i udostępniony dla Mieszkańców. Zabawki tryskają wodą, funkcjonuje już strumień, a bujna roślinność wokół zachęca do spacerów po całym obszarze, na którym zlokalizowany jest wodny plac. Obiekt jest czynny 7 dni w tygodniu

od 9:00 do 21:00

Przypominamy, że z Wodnego Placu Zabaw korzystać można zgodnie z REGULAMINEM umiejscowionym w rejonie toalet, a także widniejącym na naszej stronie internetowej:

http://www.mzdim.jaworzno.pl/wodny-plac-zabaw-plantach/

Elementy placu zabaw są przeznaczone dla dzieci od lat 3, dzieci do lat 7 pod opieką dorosłych i to oni ponoszą za nie odpowiedzialność.

Uczulamy, iż na teren obiektu nie wolno wchodzić z psami. Obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu, wnoszenia i spożywania alkoholu oraz innych środków odurzających. Osoby przebywające na terenie Wodnego Placu Zabaw są zobowiązane do zachowania czystości i porządku.

Oczywistym jest, że nie wolno niszczyć urządzeń zabawowych. Zabronione jest również wchodzenie do niecki głównej w brudnym obuwiu, które może pozostawiać ślady na nawierzchni – dopuszczalne są buty przeznaczone do wody, a poruszanie się bez obuwia odbywa się na własną odpowiedzialność.

Przypominamy, że teren obiektu jest monitorowany. W godzinach otwarcia placu pracuje tam obsługa. Wszelkie przypadki łamania regulaminu będą skutkowały interwencją Straży Miejskiej.

Wodny Plac Zabaw (10) Wodny Plac Zabaw (8) Wodny Plac Zabaw (4) Wodny Plac Zabaw (22) Wodny Plac Zabaw (26) Wodny Plac Zabaw (16) Wodny Plac Zabaw (6) Wodny Plac Zabaw (18) Wodny Plac Zabaw (12) Wodny Plac Zabaw (20) Wodny Plac Zabaw (14)

0

 likes / 0 Komentarze
Poleć ten post: