23
sty-2024

Plany MZDiM na rok 2024 – #WchodzimyNaOsiedla

Aktualności   /  

Miejski Zarząd Dróg i Mostów prezentuje plan prac w roku 2024. Staramy się planować nasze prace w różnych częściach Miasta. Tym razem jednak, sugerując się obserwacjami własnymi oraz wnioskami Mieszkańców i miejscowych radnych, skupimy się w pierwszej kolejności na „rewitalizacji” infrastruktury drogowej w osiedlach mieszkaniowych.

Zachęcamy również do wcześniejszego zapoznania się z zadaniami zrealizowanymi w roku poprzednim: https://www.mzdim.jaworzno.pl/2023-podsumowanie-najwazniejszych-prac-mzdim/ .

Zaznaczamy, że są to plany dotyczące „większych” prac i niezależnie od nich MZDiM w dalszym ciągu będzie realizował inne zadania, w miarę potrzeb i możliwości finansowych.

ost

 

centrum podwale

szczakowa

huta podleze pszczelnik

Dodatkowo, w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego, w osiedlu zostanie wymieniona nawierzchnia drogi dojazdowej do Zespołu Szkół Ogólnokształcących (ul. Towarowa) oraz poprawa infrastruktury przy Przedszkolu Miejskim nr 27 wraz z utworzeniem skweru edukacyjnego.

Wstępna wycena prezentowanych zadań jest nieco wyższa od środków, które będą przyznane na najbliższej sesji Rady Miasta – ale jesteśmy dobrej myśli co do rozstrzygnięć cenowych w przygotowywanych postępowaniach przetargowych.

0

 likes / 0 Komentarze
Poleć ten post: