02
sty-2017

Zmiany organizacyjne w MZDiM Jaworzno

Aktualności   /  
1978810_705323789584103_1846385494505254311_n

Jaworzno dynamicznie się rozwija – powstaje wiele nowych inwestycji – nie tylko drogowych, ale i tych związanych z szeroko rozumianymi obiektami składającymi się na przestrzeń publiczną. Miejski krajobraz wzbogaca się o nowe drogi i ciągi komunikacyjne, ale także nowe ronda ozdabiane elementami małej architektury czy zielenią urządzoną.  Niedawno Gmina podpisała umowę na realizację Miejskiego Centrum Integracji Transportu wraz z Rowerem Miejskim. Budowane są rowerowe „velostrady”. Nieustannie zmieniające się miasto wymaga, by zarządzanie tymi elementami znajdowało się w rękach jednego zarządcy. Dlatego MZDiM rozpoczął przygotowania do podjęcia dodatkowych zadań – a wraz z tym poszerzenia obszaru swoich działań.

stork-1438476_1280 (Kopiowanie)

W najbliższych miesiącach – po dokonaniu wszelkich niezbędnych formalności – zarząd MZDiM obejmie nowe przestrzenie publiczne, tworzone w ramach projektu „Miasto 7 Rynków”. Powiększony – w stosunku do obecnego – zostanie także przypisany naszej jednostce zakres zadań związanych z utrzymaniem zieleni miejskiej.

Nowa struktura organizacyjna pozwoli na sprawną koordynację prac planistyczno – realizacyjnych dotyczących inwestycji w Gminie. Zmiany będą postępowały równolegle z rozszerzaniem faktycznie przejmowanych zadań. Lada dzień w zakładce „kontaktowej” na naszej stronie internetowej pojawią się zaktualizowane namiary osób i zespołów odpowiedzialnych za konkretne zadania.

A już teraz, w związku ze zmianami organizacyjnymi i formalnymi nastąpiły w MZDiM zmiany personalne. Na pokładzie jednostki witamy nowego Zastępcę Dyrektora MZDiM Jaworzno, Pana Tomasza Toszę, wcześniej związanego z Wydziałem Inwestycji Miejskich w UM Jaworzno.

Poniżej dostępny jest nowy schemat organizacyjny jednostki.

schemat-organizacyjny

0

 likes / 0 Komentarze
Poleć ten post: